Kościół pw. Przemienienia Pańskiego w Garbowie


Renowacja neogotyckiego Rzymskokatolickiego Kościoła Parafialnego p.w. Przemienienia Pańskiego w Garbowie, zapewniająca bezpieczeństwo parafian i zwiedzających oraz wzrost atrakcyjności turystycznej gminy i obszaru Płaskowyżu Nałęczowskiego

Wykonanie instalacji dolnego kolektora pionowego z montażem kotłowni i pompy ciepła wraz z wykonaniem ogrzewania podłogowego w tym: montaż kaskady urządzeń 2-pomp ciepła o łącznej mocy 119,5kW wraz z automatyką sterująco – zabezpieczającą firmy Danfoss, wykonanie dolnego źródła ciepła – kolektora pionowego z 31 sztukami odwiertów z podwójnymi sondami o łącznej długości 1,63km, wykonanie technologii kotłowni wraz z automatyką kontrolno-pomiarową, wykonanie ogrzewania podłogowego w układzie „TIECHELMANN” w oparciu o urządzenia firmy Rehau.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.