Wybierając usługi naszej firmy jesteśmy pewni, że otrzymają Państwo dodatkowo:
DOŚWIADCZENIE
FACHOWOŚĆ
PROFESJONALIZM
TECHNOLOGIA
RZETELNOŚĆ
NIEZAWODNOŚĆ
SATYSFAKCJA

O firmie

Od 1972 roku zajmujemy się wykonywaniem instalacji sanitarnych. Jesteśmy firmą rodzinną, za jakość naszych usług ręczymy nazwiskiem. Nasza praca to nie tylko sposób na biznes, to element naszego codziennego życia. Udało nam się stworzyć firmę łączącą długoletnie doświadczenie i tradycję z nowoczesną strategią rozwoju. Od początku istnienia kreujemy lokalny rynek instalacyjny, oferujemy dzisiaj rozwiązania, o których inni jeszcze nie myślą. Dzięki ugruntowanej pozycji na rynku jesteśmy skoncentrowani przede wszystkim na bardzo wysokiej jakości wykonywanych usług , która jest fundamentem naszej działalności. Nieustannie inwestujemy w wiedzę i rozwój oraz promujemy nowe technologie, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym Inwestorom. Gwarantujemy przede wszystkim rzetelność i profesjonalne podejście do klienta, który zawsze może liczyć na naszą pomoc.

Niezmiennie od 51 lat, zawsze najlepsze instalacje, od pokoleń - dla pokoleń.

Mając nadzieję na współpracę zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Technika Grzewcza i Sanitarna "Cholewa i S-ka" Roman Cholewa i Dawid Cholewa

realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pt.

Wsparcie na finansowanie kapitału obrotowego w związku z pogorszeniem sytuacji przedsiębiorstwa w wyniku pandemi COVID-19

Dofinansowanie projektu z UE: 97 038,66 zł

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.